24-30 aylık çocuklarımız için Gelişimsel Oyun Gruplarımız başlıyor!

Bebeklikten çocukluğa geçiş sürecinde çok faydalı olan Gelişimsel Oyun Gruplarımızın hazırlıklarını tamamladık.

Gelişimsel Oyun Grubumuzu haftada 1, 2 veya 3 gün alternatifiyle pazartesi, cuma ve cumartesi günleri saat 10.00-12.00 arasında gerçekleştireceğiz.

Haftada 1 gün katılım için aylık ücreti 350 TL, haftada 2 gün katılım için aylık ücreti 450 TL, haftada 3 gün katılım için aylık ücreti ise 500 TL’dir.

Hepinizi bekliyoruz!

NELER YAPACAĞIZ? 3’er aylık programımız süresince uzmanlarımızın eşliğinde çok keyifli oyunlar ve yaratıcı sanat faaliyetleri; göz-el koordinasyonu ,dil becerileri ve bilişsel gelişim oyunları; jim odamızda denge, koordinasyon ve kaba motor çalışmaları; müzik ve ritm eşliğinde oyunlar; benlik duygusu, öz güveni ve sosyal beceriler pekiştirici çalışmalar yapacağız.

ANNELER DE KATILACAK MI? Çocuklarımızın yanında annenin veya anne yerine sorumluluk alan kişinin beklemesi zorunlu değildir. Hatta bu süreçte annelerimize bir kahve molası vermelerini öneriyoruz. Yalnızca ilk seansta tanışmak ve güven sağlamak adına birlikte olmak iyi olacaktır.

PEKİ YANINIZDA NELER OLMALI? Gruplarımız en az 2, en çok 4 çocuktan oluşacaktır. Çocuklarımızın rahat giysiler giymelerini, yanlarında da bir kat yedek elbise, patik/kalın çorap, tuvalet eğitimi tamamlanmadıysa bez ve ıslak mendil olmasını öneriyoruz.

DEĞERLENDİRMELER NASIL OLACAK? Her ay ve 3 ayda bir gelişim değerlendirmeleri yapacağız ve oyun programlarımızı revize edeceğiz. İleri seviyede olduğunu tespit ettiğimiz ya da gelişmesi gereken alanları ortaya çıkan çocuklarımıza, “kişiye özel” çalışmalar ile destek vereceğiz. 3 ayın sonunda Gelişimsel Oyun Grubu katılım belgesini ve gelişimsel raporları takdim edeceğiz.

Gruplarımıza aylık olarak katılmanız da mümkündür.

Yorum Yapılmamış

Düşüncelerini Paylaş

Yukarı